Pirkinių krepšelis
Apie mus

        

Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą ir prekiauja darbuotojų asmeninėmis apsaugos priemonėmis. 

Pirma,

Siūlome įmonių vadovams pasinaudoti mūsų teikiama paslauga - samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto funkcijų paslaugos vykdymas Jūsų įmonėje pagal sutartį. Vadovaudamiesi galiojančiais Lietuvos Respublikos norminiais teisės aktais darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais, mūsų įmonės kvalifikuoti specialistai parengia įmonei privalomą darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentaciją. Ruošiame darbuotojams suprantamus darbo saugos ir sveikatos teisės aktų dokumentus, siekdami, kad darbuotojai žinotų darbo saugos ir sveikatos reikalavimus ir įgytų saugius darbo įgūdžius. Kontroliuojame Jūsų įmonėje norminių teisės aktų darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo teisės ir gaisrinės saugos reikalavimų vykdymą, suteikiame įmonių vadovams profesionalią informaciją šiais klausimais.

Mūsų paslaugos privalumas yra tas, kad Jums nereikia ieškoti darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto, turinčio patirties įvairių ekonominių veiklų įmonėse. Nuolat sekame Lietuvos Respublikos norminių teisės aktų pakeitimus ir nedelsiant atnaujiname įmonėms aktualią dokumentaciją. 

Antra,        

Prekiaujame darbuotojų asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Mes mielai siūlome įsigyti šias prekes pirkėjams, atsakingai pateikiame informaciją apie prekių naudojimą ir priežiūrą. Mūsų tikslas - dirbti pirkėjų naudai, siekiame savo pirkėjams tapti patikimais ir nuolatiniais partneriais, aprūpinant darbuotojus saugiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis.

Trečia,

Tikimės, kad kiekvienas klientas ar pirkėjas bendraudamas su mūsų įmonės darbuotojais ras atsakymus į rūpimus klausimus ir liks patenkintas susitikimu.