Pirkinių krepšelis
Apie mus

        

Pirma,

Teikiame samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą pagal sutartį. Vadovaudamiesi galiojančiais Lietuvos Respublikos norminiais teisės aktais parengiame pagal įmonės veiklą privalomą darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentaciją. Atliekame įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentų kontrolę, siekdami, kad įmonių darbuotojai darbo vietose įsisavintų darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus ir įgytų saugius darbo įgūdžius. Vykdome darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo teisės ir gaisrinės saugos reikalavimų laikymosi įmonėje kontrolę. Pasikeitus norminių teisės aktų reikalavimams, atnaujiname įmonės dokumentus, teikiame įmonių vadovams konsultacijas šiais klausimais. Kviečiame įmonių vadovus pasirinkti šią paslaugą, ir nuolat naudositės pilna įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos būklės priežiūra įmonėje.

Antra,        

Prekiaujame darbuotojų asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Mes siūlome pirkėjams įsigyti šias prekes, atsakingai pateikiame informaciją apie prekių naudojimą ir jų priežiūrą. Mūsų tikslas - dirbti pirkėjų naudai, siekiant aprūpinti darbuotojus reikalingomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis.

Tikimės, kad kiekvienas klientas ar pirkėjas, bendraudamas su mūsų įmonės darbuotojais ras atsakymus į rūpimus klausimus ir liks patenkintas susitikimu.